پرسشنامه مشاهده حرکتی برای آموزگاران (PMOQ-T)

این پرسشنامه استاندارد از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری، تفسیر،و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است. پس از پرداخت موفق می توانید به صورت آنلاین اقدام به دانلود فایل مربوطه بپردازید.

هدف: ارزیابی عملکرد حرکتی درشت و ظریف کودکان سنین 5 تا 11 سال در اجرای فعالیت های روزمره و انجام تکالیف مدرسه (نوشتن، عملکرد حرکتی عمومی)
تعداد سوال: 18
تعداد بعد: 2
شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
روایی و پایایی: دارد
منابع: دارد
نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 2800 تومان

خرید فایل

پرسشنامه مشاهده حرکتی برای آموزگاران (PMOQ-T)

پرسشنامه مشاهده حرکتی برای آموزگاران ([1]PMOQ-T)

مقدمه

بسیارند کودکانی که ظاهر طبیعی دارند، رشد جسمی و ذهنی آن ها بهنجار است، ولی عملکردهای حرکتی آن ها در مقایسه با همسالان ضعیف تر است و در فراگیری مهارت های معمولی زندگی مشکل دارند. اختلال هماهنگی رشدی (DCD) عبارتی است که در چهارمین ویراست تجدیدنظر شده راهنمای تشخیصی و آماری اختلال های روانی (DSM-IV-TR) برای توصیف این دسته از کودکان پیشنهاد شده است. معیارهای تشخیصی این اختلال عبارت است از: الف) هماهنگی حرکتی این دسته از کودکان به طور مشخص نسبت به سن و توانایی هوشی آن ها پایین تر است، ب) این مشکلات هماهنگی اثرات منفی مشخصی بر پیشرفت تحصیلی و فعالیت های روزمره زندگی آن ها می گذارد، و ج) این اختلال به سبب بروز وضعیت پزشکی خاص یا اختلال های رشدی گسترده نیست (صالحی و همکاران، 1391). بیشتر بخوانید

آزمون حافظه بینایی ژان – لوئی سلیه

آزمون حافظه بینایی ژان – لوئی سلیه

این پرسشنامه استاندارد از نوع فایل پی دی اف و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری و ابعاد در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است.

هدف: ارزیابی میزان قابليت شبکه سازی شرکت

تعداد سوال: 6

تعداد بعد: 1

شیوه نمر گذاری: دارد

تفسیر: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 1900 تومان

خرید فایل

حافظه بینایی توانایی به خاطر سپردن آنچه دیده ایم و همچنین به یاد آوردن تصاویر بینایی اشیا، اشکال، سمبل ها و حرکات، هم بصورت مجزا و هم بصورت متوالی است.

حافظه بینایی مهارت پایه ای برای یادگیری بوده و ارتباط تنگاتنگی با دیگر اشکال حافظه (شنوایی،لامسه و حرکتی) دارد. همچنین وجود این مهارت برای کپی کردنِ دقیق تکالیف ضروری است. بیشتر بخوانید

پرسشنامه استاندارد منش ورزشی ولراند و همکاران (1997) (OSOS)

پرسشنامه استاندارد منش ورزشی ولراند و همکاران (1997) (OSOS)

این پرسشنامه استاندارد از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری و روایی و پایایی و منابع و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گرددیده است.

هدف: ارزیابی منش ورزشی ورزشکاران از ابعاد مختلف (احترام به روابط اجتماعی، احترام به قوانین و مسئولان، تعهد ورزشی، احترام و توجه به حریف، عدم رویکرد منفی در جهت عملکرد ورزشی)

تعداد سوال: 25

تعداد بعد: 5

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 3400 تومان

  موضوع اخلاق رابطه است و رابطه صرفاً رابطه با رقیب محسوب نمی‌شود. موضوع اخلاق رابطه با هم تیمی و حتی با خود هم هست. هیچ قانونی ورزشی نمی تواند به یک بازیکن فوتبال بگوید چگونه با یار خودی رفتار کند و چگونه حب و بغضهای شخصی را در رابطه ای ورزشی و انسانی که با هم تیمی اش دارد دخالت ندهد. بیشتر بخوانید