پرسشنامه تاثیر کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات

این پرسشنامه استاندارد از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری، تفسیر،و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است. پس از پرداخت موفق می توانید به صورت آنلاین اقدام به دانلود فایل مربوطه بپردازید.

هدف: بررسی تاثیر کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات (بهبود کارایی فرایند صادراتی، افزایش درآمد صادراتی، کاهش هزینه های صادراتی)

تعداد سوال: 24

تعداد بعد: 3

شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: Word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 4500 تومان

خرید فایل
پرسشنامه تاثیر کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات

جهاني شدن بازارها، يكپارچگي اقتصاد جهاني، رقابت شديد، عدم اطمينان، ناپايداري محيط تجارت در سطح جهان الزامات نويني را براي كشورهايي كه علاقه مند به بقا و رقابت در محيط پيچيده و ناپايدار اقتصاد جهاني هستند، پديد آورده اند. اين الزامات، در برگيرنده مواردي همچون استفاده از ابزارها، تكنولوژي ها و روش هاي جديد براي انجام فعاليت هاي تجاري از جمله صادرات است. با توجه به اين كه به زعم برخي از صاحبنظران، اقتصاد آينده اقتصاد شبكه محور خواهد بود، برخورداري از توانمندي هاي همچون توان صادرات به روش الكترونيكي براي حضور موفق در چنين اقتصادي ضرورت دارد.

شیوه تکمیل: در زیر  تعدادی عبارات در خصوص کاربردهای تجارت الکترونیک ارائه شده است. هر یک از عبارات زیر را خوانده و میزان تاثیرگذاری آن را بر میزان صادرات بر اساس گزینه های ارائه شده مشخص نمائید.

روش نمره گذاری

این پرسشنامه دارای 24 سوال بوده و هدف آن بررسی تاثیر کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات (بهبود کارایی فرایند صادراتی، افزایش درآمد صادراتی، کاهش هزینه های صادراتی) می باشد. طیف پاسخدهی آن از نوع لیکرت پنج گزینه ای می باشد که امتیاز مربوط به هر گزینه در جدول زیر ارائه گردیده است:…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *