پرسشنامه شاخص های برنامه درسی مکعبی (آبار و همکاران، 1402)

این پرسشنامه استاندارد از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری، تفسیر، و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است. پس از پرداخت موفق می توانید به صورت آنلاین اقدام به دانلود فایل مربوطه بپردازید.

هدف: ارزیابی شاخص های برنامه درسی مکعبی از ابعاد مختلف (میزان توجه و تاکید برنامه درسی مدل مکعبی به نیازها و اهداف آموزشی، نحوه دسترسی به منابع یادگیری، محتوا، مواد درسی، موضوعات و مضامین، تعیین و سازماندهی فرصت های یادگیری، شیوه های یادگیری-یاددهی وروش های آموزشی(اشکال یادگیری)، عوامل مربوط به شایستگیهای انسانی(فرا درسی)، ارزشیابی در بررسی تحقق اهداف)

تعداد سوال: 85

تعداد بعد: 6

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: Word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 12000 تومان

خرید فایل

پرسشنامه شاخص های برنامه درسی مکعبی (آبار و همکاران، 1402)

توجه: هر گونه کپی برداری از این فایل (با توجه به تاریخ انتشار) تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

شيوه نمره گذاري

اين پرسشنامه 85 سوال داشته و هدف آن ارزیابی شاخص های برنامه درسی مکعبی از ابعاد مختلف (میزان توجه و تاکید برنامه درسی مدل مکعبی به نیازها و اهداف آموزشی، نحوه دسترسی به منابع یادگیری، محتوا، مواد درسی، موضوعات و مضامین، تعیین و سازماندهی فرصت های یادگیری، شیوه های یادگیری-یاددهی وروش های آموزشی(اشکال یادگیری)، عوامل مربوط به شایستگیهای انسانی(فرا درسی)، ارزشیابی در بررسی تحقق اهداف) است. طيف نمره گذاري آن بر اساس طيف ليكرت 5 گزينه اي مي باشد كه در جدول زير گزينه ها و نيز امتياز مربوط به هر گزينه ارائه گرديده است:…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.