پرسشنامه سبک های عاطفی هافمن و کاشدن (2010)

این پرسشنامه از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری، تفسیر،و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است. پس از پرداخت موفق می توانید به صورت آنلاین اقدام به دانلود فایل مربوطه بپردازید.

هدف: بررسی سبک های عاطفی در افراد (سازگاری، پنهان کاری، تحمل)

تعداد سوال: 20

تعداد بعد: 3

شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد

روایی و پایایی: دارد

منابع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 2700 تومان

خرید فایل

پرسشنامه سبک های عاطفی هافمن و کاشدن (2010)

پرسشنامه استاندارد سبک های عاطفی تالیف هافمن و کاشدان (2010)، در قالب فایل word، شامل 20 گویه و 3 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده.پرسشنامه سبک­های عاطفی هافمن و کاشدان (2010) شامل 20 سوال بوده كه پاسخگویی به آن­ها بر اساس طیف لیكرت 5 درجه­ ای از گزینه” اصلا در مورد من درست نیست (1)” تا “بی نهایت در مورد من درست است (5)” را شامل می­ شود (هافمن و كاشدان،، 2010). پرسش نامه مزبور پس از ترجمه و ترجمه مجدد، از نظر روایی محتوایی در اختیار متخصصان روان شناسی مربوطه قرار گرفت و روایی محتوایی آن تایید شد. پرسش نامه دارای سه مؤلفه یا خرده مقیاس پنهان كاری، سازش کاری و تحمل است كه به ترتیب 8، 7 و 5 سوال دارند.

شیوه نمره گذاری

اين پرسشنامه شامل 20 سؤال است كه هدف آن بررسی سبک های عاطفی در افراد (سازگاری، پنهان کاری، تحمل) می باشد. طیف پاسخدهی آن بر اساس لیکرت تنظیم شده که در جدول زیر امتیاز مربوط به هر گزینه ارائه گردیده است:

1 دیدگاه در “پرسشنامه سبک های عاطفی هافمن و کاشدن (2010)

 • آوریل 8, 2021 در 3:14 ب.ظ
  Permalink

  خیلی عالی
  پرسشنامه هاتون بی نقص هستن
  ممنون

  پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *