پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف (SMS)

این پرسشنامه از نوع فایل ورد و به همراه تمامی اطلاعات مربوط به نمره گذاری، تفسیر،و … در قالب جداول زیبا و آماده تکثیر ارائه گردیده است. پس از پرداخت موفق می توانید به صورت آنلاین اقدام به دانلود فایل مربوطه بپردازید.

هدف: سنجش نظارت بر خود در محیط های اجتماعی از ابعاد مختلف (توانایی در اصلاح رفتار خود، حساسیت به رفتار دیگران)

تعداد سوال: 13

تعداد بعد: 2

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: دارد

منابع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 2500 تومان

خرید فایل

پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف (SMS)

افرادی که توانایی خود نظارتی بالایی دارند در دانستن اینکه در شرایط خاص چه چیزی مناسب اجتماع می باشد مهارت دارند . آنها این توانایی را برای کنترل احساسات خود نشان دادند و قادرند که با استفاده موثر از این توانایی برداشت مورد نظر خود را ایجاد کنند . بنابراین، خود مانیتورینگ نشان دهنده یک نوع مهارت اجتماعی است که روی نشان دادن رفتار اجتماعی موثر متناسب با وضعیت تمرکز می کند ، آن همچنین منعکس کننده مهارت منحصر به فرد توانایی در خواندن، تفسیر، و درک شرایط اجتماعی است. سبک خود نظارتی اجتماعی بالا روشی است که تلاش می کند تا شخصی متناسب با تمام وضعیت ها ارائه کند . افراد با این جهت گیری، حساس و پاسخگو به نشانه فردی در وضعیت های متناسب هستند. مهارت سیاسی نسبت به خود نظارتی تفاوت هایی دارد، جایی که مهارت های سیاستی اغلب برای ایجاد تغییر در شیوه ی مورد نظر استفاده میشود ، خود نظارتی تلاش میکند تا افراد به شیوه مناسب در اجتماع رفتار کنند .

پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS ، توسط خود این دو محقق ساخته شده است. این پرسشنامه از ۱۳ گویه و ۲ خرده مقیاس توانایی در اصلاح رفتار خود (۷ سوال) و حساسیت به رفتار دیگران (۶ سوال) تشکیل شده است که به منظور سنجش نظارت بر خود در محیط های اجتماعی بکار می رود. ازجمله محور  های این پرسشنامه موضوعاتی چون : تغییر ، هدایت و تطبیق رفتار در موقعیت ها و شرایط خاص – توجه و درک احساسات – توجه به ارتباطات در گفت و گو با دیگران و… را می توان اشاره کرد.

نمره گذاری پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS بصورت طیف لیکرت ۶ نقطه ای می باشد. این روش از گزینه های «همواره غلط»، «معمولاً غلط»، «گاهی وقت ها غلط»، «گاهی وقت ها درست»، «معمولاً درست» و «کاملاً درست» تشکیل شه است. البته باید خاطر نشان کرد برای هرکدام از این گزینه ها به ترتیب فوق امتیازات ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ در نظر گرفته می شود.

این پرسشنامه دارای دو بعد توانایی در اصلاح خود و حساسیت به رفتار دیگران می باشد.روایی و پایایی پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS براساس تحقیقات مختلفی تایید شده است که ازجمله آن می توان به پژوهش های جوهانامایر اشاره کرد که بر مبنای آلفای کرونباخ صورت گرفت.

1 دیدگاه در “پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف (SMS)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *